• pl
Home page O metodzie

O metodzie

 

 

Zoga Face Integretion is part of the Zoga Movement trend that focuses on restoring tension to the whole
body and the freedom of sliding relationships in the body. This provides the possibility of static and
dynamic balance in gravity increasing the performance of the body as a whole.

Face Integretion jest częścią nurtu  Zoga Movement skupiającego się na przywracaniu całemu ciału równowagi napięciowej i swobody relacji ślizgowych w ciele. Zapewnia to możliwość statycznej i dynamicznej równowagi w grawitacji zwiększając wydajność ciała jako całości.

Zoga Face Integration is manual aesthetic modeling of the face and body with the help of muscle manipulation
techniques that affect the client’s tissues to normalize the myofascial tension of the neckline,
bonnet and mimic muscles.

Zoga Face Integration to manualne estetyczne modelowanie twarzy i ciała przy pomocy  technik manipulacji mięśni, które oddziałują na tkanki klienta w celu normalizacji napięcia mięśniowo-powięziowego obszaru dekoltu, czepca i mięśni mimicznych. Zadanie specjalisty jest rozpoznanie obszaru zagęszczeń kolagenowych i restykcji ruchu poszczególnych struktur anatomicznych względem siebie.   Określenie w jaki sposób wpływają na obszary napięcia i stłoczenia skóry dzięki czemu skutecznie oddziałują na zmarszczki i odżywinie skóry.  Dzięki prawidłowemu krążeniu odżywiają ją od środka.  Metoda jest uzupełnieniem terapii Integracji Strukturalnej, która ma za zadanie przywrócić właściwe ułożenie tkanek względem pola grawitacyjnego.

To koncepcja dla każdego kto preferuje skuteczne i naturalne metody odmładzania. Zoga Face Integration znacznie różni się od większości dostępnych metod masaży kosmetycznych. Charakteryzuje się dużym bodźcem i spektakularnym efektem odmładzającym, liftingującym i terapeutycznym.

Zoga Face Integration została zaprojektowana w celu wspierania i osiągania celów równoważenia tkanek  oraz zmiany sposobu organizacji układu mięśniowo-powięziowego wokół twarzy.

Zoga Face Integration to :

About method

Zoga Movement - Szkolenia Zoga Face Integration

Szkolenia Zoga Face Integration