• en
Strona główna O metodzie

O metodzie

Zoga Face Integretion jest częścią nurtu  Zoga Movement skupiającego się na przywracaniu całemu ciału równowagi napięciowej i swobody relacji ślizgowych w ciele. Zapewnia to możliwość statycznej i dynamicznej równowagi w grawitacji zwiększając wydajność ciała jako całości.

Zoga Face Integration to manualne estetyczne modelowanie twarzy i ciała przy pomocy  technik manipulacji mięśni, które oddziałują na tkanki klienta w celu normalizacji napięcia mięśniowo-powięziowego obszaru dekoltu, czepca i mięśni mimicznych. Zadanie specjalisty jest rozpoznanie obszaru zagęszczeń kolagenowych i restykcji ruchu poszczególnych struktur anatomicznych względem siebie.   Określenie w jaki sposób wpływają na obszary napięcia i stłoczenia skóry dzięki czemu skutecznie oddziałują na zmarszczki i odżywinie skóry.  Dzięki prawidłowemu krążeniu odżywiają ją od środka.  Metoda jest uzupełnieniem terapii Integracji Strukturalnej, która ma za zadanie przywrócić właściwe ułożenie tkanek względem pola grawitacyjnego.

To koncepcja dla każdego kto preferuje skuteczne i naturalne metody odmładzania. Zoga Face Integration znacznie różni się od większości dostępnych metod masaży kosmetycznych. Charakteryzuje się dużym bodźcem i spektakularnym efektem odmładzającym, liftingującym i terapeutycznym.

Zoga Face Integration została zaprojektowana w celu wspierania i osiągania celów równoważenia tkanek  oraz zmiany sposobu organizacji układu mięśniowo-powięziowego wokół twarzy.

They ought to know how to format essay services the article and provide you examples of how to structure the article.

Zoga Face Integration to :

 

If you have a concern about an article assistant subsequently usually do not stress, a essay help pro will help with anything you will need

Whether you’re on the lookout for creating solutions for your business or faculty job, we have been there to help. Producing support is considered to be among the essay help very best in the industry and also in the event that you can trust , you are certain your article will be written perfectly and safely.

O metodzie

Zoga Movement - Szkolenie Techniki Liftingujące

Szkolenie Techniki Liftingujące