Strona główna Kursy Zoga Face Integration Part II -Sopot

Zoga Face Integration Part II -Sopot

Dane kursu:

Data: 02.12.2024 - 05.12.2024

Godziny: 10:00 - 18:00

Lokalizacja: Sopot

Wykładowcy:
Tomasz Tomasik

Koszt uczestnictwa: 4000 PLN

Przeznaczenie kursu: Fizjoterapeuci, Terapeuci Ruchowi, Nauczyciele Ruchu, Trenerzy

Ilość miejsc: 25


Lokalizacja

Al. Wojska Polskiego 1

Informacje o kursie

 • Naucz się widzieć i wpływać na wzorce mięśniowo – powięziowe zlokalizowane w górnym obszarze naszego ciała – szyi, dekoltu, czepca i mięśni mimicznych. Przez budowanie swoich umiejętności oceny wektorów napięć nauczysz się interpretować oraz indywidualnie określać terapię dla swojego klienta. Zrozumienie znaczenia wektorów ruchu i ograniczeń w ślizgach tkanek w określonych organizacjach strukturalnych jest kluczem dla stworzenia indywidualnego procesu Terapii Zoga Face Integration.Cztery dni nauki –  mnóstwo informacji o praktycznych celowanych technikach, które uzupełnią i wzbogacą to co robisz, dając inne, nowe spojrzenie na pracę z obszarem twarzy.Kurs Zoga Face Integration II stopnia przeznaczony jest wyłącznie dla osób, które ukończyły kurs I stopnia.

   

  Kurs został wzbogacony o dodatkowe techniki, będziemy pracować więcej z obszarem klatki piersiowej- praca z obszarem powięzi mostkowej, spersonalizowanej pracy na mięśniach podpotylicznych.
  Techniki celowane na wdowi garb- podążając za zapotrzebowaniem klientek/ pacjentek.

  Masaż transbukalny


Zapisy

  * Wysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji dalszej współpracy zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. Ust. Nr 133. Pozycja 883).
  * - pola wymagane

  Wróć do listy kursów