• en
Strona główna Trenerzy Marcin Siedlaczek

Marcin Siedlaczek

Historia Marcina rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy ukończył studia magisterskie i rozpoczął dalszą edukację na licznych szkoleniach i konferencjach. Nieustannie poszerzając swoją wiedzę zarówno w Polsce jak i za granicą praktykował w gabinetach w Bydgoszczy i Żninie a także prowadził zajęcia ze studentami na Bydgoskim Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2015 r. zdał egzamin kończący czteroletnią Specjalizację w Dziedzinie Fizjoterapii.
Od początku studiów nieustannie nurtowało go pytanie jak napięcie i ograniczenia w jednym miejscu będą wpływać na funkcje i dolegliwości w innym obszarze. To
poprowadziło go do szkoleń Anatomy Trains które rozpoczął w 2013 r. Stale poszerzając swoją wiedzę i umiejętności zaczął rozumieć biomechanikę ​i kinezjologię na nowym poziomie. Po latach doświadczeń w terapii manualnej oraz ruchowej coraz bardziej jasnym stawało się jak bardzo poszczególne obszary ciała działają zależnie od siebie i nie zawsze ograniczenia ruchu wynikają z restrykcji tkanek, które podręcznikowo powinny je ograniczać. Aktualnie Marcin prowadzi szkolenia Anatomy Trains a także z Zoga Movement, praktykuje w Athleticomed Bydgoszcz oraz pracuje ze studentami starając się zarazić ich swoją pasją do ruchowych i manualnych form pracy z pacjentami.
W wolnym czasie spędza czas ze swoją żoną oraz trzema wspaniałymi córkami, które wybaczają mu częste wyjazdy i nieobecności.
Wróć do listy trenerów